Женіс лентасы
ҚР конституциясының 25 жылдығы

Рубрика «Мұғалім – мақтаныш!

Міне, көп жылдар бойы мектебімізде жемісті еңбек етіп, балаларға химия, биология пәндерінен сабақ беретін тамаша ұстаз: Шайкенова Дәметкен Ақылқызы.
Ол өз ісіне ғашық, мамандығына берілген адам.
Теориялық және әдістемелік білімі жақсы мұғалім. Оның сабақтары толыққанды, тәрбиелік және тәрбиелік сипатта. Бұл тәсіл оқушылардың химияны тереңдетіп оқуға деген қызығушылығын арттыруға ықпал етеді.
Артында орасан зор тәжірибе жинақталғанына қарамастан, Дәметкен Ақылқызы мұнымен тоқтап қалмай, өз бетімен жұмыс істеуді жалғастыруда. Шайкенов мектебінде Д.А. ұзақ жылдар бойы қазақ тілінде оқытылатын жаратылыстану-математикалық бағыттың әдістемелік бірлестігін басқарады.
«Белсенді өмірлік ұстанымы бар адам» — ол туралы әріптестері мен студенттері осылай айтады.
ИӘ. Шайкенова әдепті тәлімгер, мейірімді кеңесші, бұрынғы студенттер мен олардың ата-аналары үшін сүйікті, құрметті ұстаз. Бұл туралы мектебіміздің әрбір түлегі жылы лебізін айтып, ашық айтады.