Павлодар ауданы Балалар өнер мектебінде Ұлыстың Ұлы күні — Наурыз мерекесі қарсаңындағы іс-шаралар ресми түрде бастау алды.
13-наурыз «Көрісу күніне» арналған шараға өнер мектебінің ұстаздары, оқушылары, сондай-ақ қонақтар қатысып, ұлттық салт пен дәстүр паш етілді. Қазақтың дәстүрлі ән және би өнері, қолөнер саласы, жыршылық пен термешілік өнері дәріптеліп, ұлтымыздың қонақжайлық ғұрыптары салтанат құрды. Мерекелік шаралар апталығы Павлодар ауданының барлық білім ордаларында жүзеге асуда. В Павлодарской районной детской школе искусств официально стартовали мероприятия в канун праздника Наурыз. В мероприятии, прошедшей «Көрісу күні» приняли участие педагоги, учащиеся школы искусств, а также гости, были представлены национальные обычаи и традиции. Прославлялись традиционное казахское искусство пения и танца, ремесла, отмечались обряды гостеприимства нашего народа. Неделя праздничных мероприятии проходит во всех образовательных учреждениях Павлодарского района.

#nauryzpvl_2023