Шәкірттерге сәттілік тілейміз!

2023 жылдың 19-наурызында елімізде аса маңызды саяси науқан — Парламент Мәжілісі мен  барлық деңгейдегі Мәслихаттардың депутаттарын сайлау шарасы өтетіні белгілі. Осыған орай Павлодар ауданында білім бөлімінің ұйымдастыруымен Пікірсайыс турнирі өткізіліп, қатысушы топтар сайлаудағы дауыс беру құқығы және электоралдық сауаттылықты насихаттау тақырыптарында сөз сайысқа түсті.  Аудандағы мектептерден қатысқан бірнеше топтың арасында Павлодар аудандық Балалар өнер мектебінің «Парасат» және Заңғар жалпы орта білім беру мектебінің «Болашақ» командалары 1-орын иеленді, жетекшісі Алашбаева Г.Б.

Енді аталған жеңімпаз командалар сәуір айында Ә.Марғұлан атындағы Павлодар педагогикалық университеті «Ақиқат» интеллектуалдық пікірсайыс клубының ұйымдастыруымен өтетін республикалық турнирге қатысатын болады.

Как известно, 19 марта 2023 года в стране пройдет важнейшая политическая кампания — выборы депутатов Мажилиса Парламента и Маслихатов всех уровней. В связи с этим в Павлодарском районе отделом образования был проведен дебатный турнир, где участвующие группы выступили на темы права голоса на выборах и пропаганды электоральной грамотности. Среди нескольких участников из школ района 1 место заняли команды «Парасат» Павлодарской районной детской школы искусств и «Болашак» Зангарской средней общеобразовательной школы. Теперь эти команды — победители примут участие в республиканском турнире, который пройдет в апреле в Павлодарском педагогическом университете имени А. Маргулана, организованном интеллектуальным дискуссионным клубом «Ақиқат».  Желаем успехов ученикам!