Шақат ауылындағы «Домбыра» және «Гитара» сыныптары академиялық тыңдалым

Павлодар ауданы Балалар өнер мектебінің Шақат ауылындағы «Домбыра» және «Гитара» сыныптары академиялық тыңдалым тапсырды. Тыңдалым барысында оқушылар тарапынан домбырада Қазанғаптың «Мұғалім, Құрманғазының «Түрмеден қашқан», Раздықтың «Салкүрең», Халықтың «Айжан қыз», «Қарасай», «Құлтыманнын толғауы», Секен Тұрысбектің «Көңіл толқыны», Құрманғазының «Адай», гитара аспабында Шайнскийдің «Голубой вагон», Синатраның «Магический момент», Бекманның «В лесу родилась ёлочка», Хабибтің «Ягодка малинка», Коэннің «Аллилуйя», «Фиксики» мультипликациялық фильмінің туындылары орындалды. Сарапшы мамандар жас талапкерлердің шеберлік деңгейін бағамдап, өздерінің сын, ой-пікірлерін, ақыл-кеңестерін жеткізді.

Классы «Домбра» и «Гитара» в селе Шакат Детской школы искусств Павлодарского района сдали академические прослушивания. В ходе слушаний школьниками на домбре были представлены произведения Казангапа «Мұғалім», Курмангазы «Түрмеден қашқан», Раздыка «Салкүрең», Народные милодии «Айжан қыз», «Карасай» , «Құлтыманның толғауы», Секена Турысбека «Көңіл толқыны», «Адай», а также на гитаре «Голубая вагон» Шайнского, «Магический момент» Синатры, «В лесу родилась елочка» Бекмана, «Ягодка малинка» Хабиба, «Аллилуйя» Коэна, музыка мультипликационного фильма «Фиксики». Специалисты-эксперты оценивали уровень мастерства юных талантов, высказывали свою критику, мнения, советы.