2023 жылдың 13 сәуірінде «Балапан» сәбилер балабақшасында” КМҚМ «Қарлығаш» мектепалды даярлық тобында қорытынды ата-аналар жиналысы өтті. Тәрбиешілермен бірге мамандар сөз сөйледі: педагог-психолог, логопед, сонымен қатар мектеппен балабақша арасындағы байланыс туралы айттылды, 1-сыныптың болашақ мұғалімі мен мектеп директоры қатысты.
13.04.2023 г в КГКП «ясли-сад «Балапан» состоялось итоговое родительское собрание в предшкольной группе «Қарлығаш”. Вместе с воспитателями выступали специалисты: педагог-психолог, логопед, а также говорили о преемственности, приглашали будущего учителя 1 класса и директора школы.