Женіс лентасы
ҚР конституциясының 25 жылдығы

Павлодар ауданының сынып жетекшілеріне арналған аудандық семинар

4 қаңтарда Павлодар ауданының сынып жетекшілеріне арналған аудандық семинар өтті.
Аудандық білім беру әдіскері Шамиль Бекежанұлы Әбілқайыров осы семинарды өткізу шеңберін белгілеп, жемісті жұмыс тіледі. 10-сыныптың сынып жетекшісі Ж. С. Суйндикова кәсіптік бағдар беру жұмысы бойынша жұмыс формаларымен,әдістемелік әзірлемелерімен бөлісті, 6-сыныптың сынып жетекшісі А.Т. Мулькибаева сынып ұжымын біріктіру бойынша ата-аналармен жұмыс туралы айтты, 1-сыныптың сынып жетекшісі А. К. Султаева сынып ұжымын қалыптастыру бойынша әзірлемелермен таныстырды. Мектептер ынтымақтастық туралы шарт шеңберінде Павлодар Торайғыров университетінің PhD докторы,профессоры “Тұлғалық өсу және білім беру” кафедрасының спикері Тулекова Гүлмира Мұхамеджанқызы ата-аналармен жұмыс істеу тәжірибесімен және жаңа идеяларымен және тәсілдерімен бөлісті.Бұл семинарға біздің жас мұғалімдер мен сынып жетекшілері белсенді қатысты:Узбекбаева Макпал А мен Артыкбаев Дуйсебек К.